Archiwum 2017 – CeDIZ

tel.: +48 12 444 78 26 | mail: biuro@CeDIZ.pl
Archiwum 2017

21 grudnia 2017 r.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Życzymy radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie oraz wielu sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2018.

Zespół Doradczy CeDIZ

5 grudnia 2017 r.

Protokół elektroniczny w sądach

CeDIZ zrealizuje usługę wsparcia doradczego, analitycznego i nadzoru projektu "Dostawa i wdrożenie systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych w sądach powszechnych", w ramach którego 1300 sal rozpraw sądowych w całej Polsce zostanie wyposażonych w urządzenia audiowizualne dedykowane dla realizacji protokołów elektronicznych. Wartość projektu to ponad 137 milionów złotych - projekt realizowany jest w ramach działania 2.1 Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

7 listopada 2017 r.

Dofinansowanie dla m_MSIT

Miło nam poinformować, że projekt m_MSIT-mobilny Małopolski System Informacji Turystycznej, za którego przygotowanie byliśmy odpowiedzialni, został wybrany do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 (RPO WM). Projekt m_MSIT otrzymał dofinansowanie w pełnej wnioskowanej wartości tj. ponad 6 mln zł.

13 października 2017 r.

E-Archiwum dla WOF

20 gmin należących do Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego (WOF) realizuje przy wsparciu CeDIZ prace obejmujące studium wykonalności oraz analizy technologiczne dla przedsięwzięcia pn. „Dostęp do informacji publicznej gmin Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego (E-Archiwum)” będącego składową Strategii ZIT dla WOF 2014-2020.

16 czerwca 2017 r.

Monitorowanie rynku nieruchomości

Miło nam poinformować, że CeDIZ podjął współpracę z Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. w zakresie prac dot. wdrożenia nowej wersji systemu AMRON wykorzystywanego powszechnie dla monitorowania i analiz polskiego rynku nieruchomości.

5 maja 2017 r.

Praktyki wakacyjne w CeDIZ

Ruszyła rekrutacja na studenckie praktyki wakacyjne. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 30 czerwca br. Szczegóły oferty w zakładce Kariera.

14 kwietnia 2017 r.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! Wszystkim naszym Partnerom i Klientom życzymy, aby czas Świąt Wielkanocnych był okazją do odpoczynku i rodzinnych spotkań.
Niech Państwa życie, nie tylko zawodowe, ale również prywatne obfituje w sukcesy i przynosi satysfakcję.

Zespół Doradczy CeDIZ

3 marca 2017 r.

Audyt bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych w sądach powszechnych

Zakończyliśmy audyt bezpieczeństwa platformy e-usług wdrażanej w sądach powszechnych (Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu, Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, Sądzie Rejonowym w Białymstoku, Sądzie Okręgowym w Warszawie, Sądzie Okręgowym w Krakowie).
Usługa obejmowała kontrolę spójności i zgodności z przepisami prawa, audyt bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych oraz audyt bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

10 lutego 2017 r.

ERP w GIG

Nasza firma podpisała nowy kontrakt doradczy z Głównym Instytutem Górnictwa (GIG), jednostką badawczo-rozwojową zatrudniającą ponad 500 pracowników, na przeprowadzenie prac analitycznych związanych z przygotowaniem GIG do wyboru i wdrożenia systemu ERP dostosowanego do specyfiki instytutu.

25 stycznia 2017 r.

E-usługi dla Miasta Będzin

CeDIZ wspiera Miasto Będzin w realizacji projektu "e-Będzin - rozwój cyfrowych usług publicznych" - w ramach realizowanych usług analitycznych i doradczych przygotowywana jest dokumentacja dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie i wdrożenie zintegrowanego systemu cyfrowych usług publicznych oraz przeszkolenie kadry UM Będzin. Projekt realizowany będzie do roku 2018.

12 stycznia 2017 r.

Usługa konsultingowa dla Spółki Tramwaje Warszawskie

CeDIZ wraz z Partnerami pomyślnie zakończył realizację usługi konsultingowej dla Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. polegającej na wdrożeniu polityki bezpieczeństwa i opracowaniu dokumentów dotyczących systemu zarządzania bezpieczeństwem i metodologii zarządzania IT.

Więcej informacji:

2021  :: 2020  :: 2019  :: 2018  :: 2016  ::  2015  ::  2014  ::  2013  ::  2012  ::  2011

Broszura informacyjna CeDIZ

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, prezentującą profil usług świadczonych przez naszą firmę (plik w formacie PDF).

pobierz »

Kontakt

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

ul. Harasymowicza 7/21
30-376 Kraków

więcej »


O firmie  ::   Usługi  ::   Partnerzy  ::   Klienci  ::   Kariera  ::   Kontakt  ::   Mapa strony