Klienci – CeDIZ

tel.: +48 12 444 78 26 | mail: biuro@CeDIZ.pl


Klienci

Świadczymy usługi zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i państwowych, dla korporacji i małych firm, organów administracji centralnej i lokalnych urzędów, dla instytucji i organizacji pozarządowych.

Nasz profesjonalizm, wiarygodność, odpowiedzialność i troska powodują, że Klienci do nas wracają. Współpraca z nami opiera się na wzajemnym zaufaniu, pewności i lojalności. Terminowe i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych prac to okazanie szacunku Klientowi i uważamy je rzecz priorytetową.

Nie pracujemy na schematach. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując się do jego potrzeb i możliwości. Klient jest dla nas naprawdę ważny.

Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego odbiorcami naszych usług są różnej wielkości firmy z wielu branż, a zadowoleni Klienci to najcenniejszy skarb dla naszej firmy. Współpraca z nami to pewność, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Krótkim podsumowaniem niech będzie opinia jednego z naszych Klientów:

Swoim profesjonalnym podejściem wyraźnie pokazują jak powinna wyglądać obsługa firm. Zadania realizowane są niezwykle rzetelnie i z dbałością o wszelkie szczegóły. Bardzo istotną kwestią dla mnie, jak i zapewne dla większości "szukających wsparcia klientów", jest odpowiednie podejście i kontakt. Firma ta w 100% realizuje to założenie! Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Broszura informacyjna CeDIZ

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, prezentującą profil usług świadczonych przez naszą firmę (plik w formacie PDF).

pobierz »

Kontakt

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

ul. Harasymowicza 7/21
30-376 Kraków

więcej »


O firmie  ::   Usługi  ::   Partnerzy  ::   Klienci  ::   Kariera  ::   Kontakt  ::   Mapa strony